Eser Telekom Ana Sayfa

Ana Sayfa

Site Haritası

English
     ŞİRKETİMİZ      ALTYAPI      HİZMETLER      TARİFELER      VERİ POLİTİKASI BİLGİ GUVENLİGİ      BTH      İLETİŞİM      
 
 
 
Telefon Hizmetleri

Evinizden ya da ofisinizden Şehir içi, Şehirlerarası, GSM'e doğru ve Uluslararası Telefon görüşmelerinizi Eser Telekom üzerinden çok ekonomik olarak yapabilirsiniz.

Kurumsal Telefon Hizmetleri
Ofisinizdeki telefon santralına bağlanacak telefon gateway ekipmanı vasıtasıyla, Internet üzerinden ya da ofisinizle Eser Telekom arasında kurulacak data devresi üzerinden Eser Telekom kalitesi ve %56'ya varan fiyat avantajlarıyla telefon görüşmelerinizi yapmanız mümkündür.

Detaylı fatura ve her an ulaşabileceğiniz 7/24 teknik destek servisi ile Eser Telekom Telefon Hizmetlerinden yararlanmak için bizi aramanız ya da bir mesaj göndermeniz yeterlidir.

Sektörün en tecrübeli ve güvenilir operatörü Eser Telekom sizin için en uygun olan çözümü en kısa süre içersinde sunacaktır.

 

Bireysel Telefon Hizmetleri
Evinizden mevcut arama alışkanlıklarınızı değiştirmeden ve herhangi bir kod çevirmeden Eser Telekom telefon hizmetini kullanmanız mümkündür. Ev telefon hattınıza takılacak otomatik çevirici(dialer) ya da mevcut Internet bağlantınız için kullandığınız modemin, üzerinde telefon bağlantı portu bulunan modem ile değiştirilmesiyle evinizden bütün telefon göreüşmeleriniz Eser Telekom avantajlarıyla yapmanız mümkün olacaktır.

 
 

Flash Player'ınızı Güncellemek için lütfen bu linke TIKLAYINIZ
Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra yeniden bağlanabilirsiniz

 
 
Telkoder Üyesi

ESER Telekom // Ulusoy Plaza Kızılırmak Mahallesi  53. Cadde 1450. Sokak  No:9 Daire:52  06510 Çukurambar / Ankara
Tel: (0 312) 287 73 00 • Faks: (0 312) 284 36 07 • E-Posta: eser@esertelekom.com

Copyright © 2010 ESER Telekom. Tüm Hakları Saklıdır.

www.potkal.com.tr