Eser Telekom Ana Sayfa

Ana Sayfa

Site Haritası

English
     ŞİRKETİMİZ      ALTYAPI      HİZMETLER      TARİFELER      VERİ POLİTİKASI BİLGİ GUVENLİGİ      BTH      İLETİŞİM      
 
 
 
Uydu'dan Genişband Internet Servisleri

TOOWAY - Uydu'dan Genişband Internet Servisi

Tooway uydu üzerinden yüksek hızda iki yönlü internet bağlantısı sağlayan bir servistir. Kolay kurulabilen küçük uydu anteni, bilgisayarınızı, evinizdeki ya da ofisinizdeki lokal şebekenizi, herhangi bir telefon hattı ya da karasal kablo bağlantısı gerekmeden direk olarak uydu üzerinden internete bağlar. Tipik Kullanıcı Profilleri Uzaynet , değişik kullanıcı ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla farklı kullanıcı profilleriyle sunulmaktadır. Uzaynet ile en uygun kapasite ve fiyatla geniş bant internet bağlantısına sahip olabilirsiniz. Uzaynet servisi indirilecek veri miktarına bağlı olarak standart ve profesyonel kullanım olmak üzere iki başlıkta dörder servis paketi sunmaktadır. Bağlantı hızı 20 Mbps Download ve 6 Mbps Upload’ a kadar çıkabilmektedir.

Geleneksel dial up bağlantıdan 150 kat daha hızlı, ADSL2 ile karşılaştırabilen hizmet kalitesiyle Uzaynet , web taraması, elektronik posta, müzik indirme ya da video seyretme gibi ihtiyaçlarınız için sürekli açık geniş bant internet servisidir. Uzaynet ile 20 Mbps’ a kadar downlad ve 6 Mbps’ a kadar upload hızlarıyla istediğiniz bilgileri beklemeden bilgisayarınızın ekranında görüntülemeniz mümkün olacaktır.

İster kendiniz için, ister aileniz için, ister işiniz/işyeriniz için, uygun bir tarife paketiyle Uzaynet internet servisine sahip olmanız mümkündür. Uzaynet için kullandığınız uydu anteniyle çok kanallı televizyon yayınlarını alabilmeniz, internet üzerinden telefon görüşmeleriniz yapabilmeniz (VoIP) ve kablosuz ev şebekesi ile evinizin her yerinden kablo bağlantısı gerekmeden interneti kullanmanız mümkündür.

 

Detaylı bilgi için Uzaynet resmi internet sitemize başvurunuz.

 
 

Flash Player'ınızı Güncellemek için lütfen bu linke TIKLAYINIZ
Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra yeniden bağlanabilirsiniz

 
 
Telkoder Üyesi

ESER Telekom // Ulusoy Plaza Kızılırmak Mahallesi  53. Cadde 1450. Sokak  No:9 Daire:52  06510 Çukurambar / Ankara
Tel: (0 312) 287 73 00 • Faks: (0 312) 284 36 07 • E-Posta: eser@esertelekom.com

Copyright © 2010 ESER Telekom. Tüm Hakları Saklıdır.

www.potkal.com.tr